KONST / Litografier / Färglitografi 14419436
nr 1441 9436
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad och numrerad 252/380. Färglitografi, bildmått: 31x27, yttermått inklusive ram: 50x45 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:30:25
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien